در حال بارگذاری ...
 • تاکید وزیر ورزش و جوانان بر حضور موثر جانبازان در محیط های ورزشی


  حضور جانبازان در عرصه های ورزشی، می تواند تاثیر بسزایی در تغییر و بهبود وضعیت فرهنگی محیط های ورزشی و سایر میادینی که جانبازان در آن حضور دارند داشته باشد.  محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان در مراسم تجلیل از جانبازان ورزشکار همزمان با برگزاری گردهمایی مربیان و دست اندرکاران فوتبال کشور که باهمکاری و مشارکت بنیاد شهید و امورایثارگران، کانون مربیان و سازمان لیگ فوتبال عصر شنبه 20 اردیبهشت ماه درسالن سیدالشهداء شهرک فجربرگزار شد، در خصوص حضور فعال جانبازان در عرصه های ورزشی و تاثیر این حضور در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: جانبازان موفقیت های چشم گیر و ارزنده ای داشته اند و در حال حاضر نیز به طور فعال در حال افزایش افتخاراتی هستند که تاکنون کسب کرده اند؛بنابراین همه ما باید با ادامه راه آنها، در راستای رشد مکارم اخلاقی در جامعه تلاش کنیم.

  وی با اشاره به موفقیت های بیشمار جانبازان در عرصه های ورزشی ملی و بین المللی افزود: حضور جانبازان در عرصه های ورزشی، می تواند تاثیر بسزایی در تغییر و بهبود وضعیت فرهنگی محیط های ورزشی و سایر میادینی که جانبازان در آن حضور دارند داشته باشند؛ ضمن آنکه نباید تاثیر این حضور را در ترویج فرهنگ والا و غنی ایثار وشهادت نادیده گرفت.

  وزیر ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: این شهدای زنده با از جان گذشتگی و فداکاری، نماد فرهنگ، اخلاق و ایثار در ایران اسلامی هستند.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران