در حال بارگذاری ...
 • دیدار با پدران آسمانی در خراسان رضوی


  قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: پدران آسمانی مانند چتری از خیر و برکت، ضامن نعمات و توجه الهی برای فرزندانشان هستند.

  به گزارش خبرگزاری حیات، قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در جلسه ستاد دیدار با پدران آسمانی که به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و با حضور نمایندگان فرزندان معظم شاهد در بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی برگزار شد، بیان داشت: مراسم این روز فرخنده برای جامعه هدف در بنیاد شهید باید با مضامینی معنوی، مفرح و در عین حال شاد و پر شعف باشد تا آنچه از دیدار با پدران آسمانی به دست می‌آید در خور این روز فرخنده باشد.

  قاسم ملک‌دار با اشاره به اینکه حضور پدران آسمانی هرگز حضوری مادی نیست، بیان داشت: برای نهمین سال متوالی و به مناسبت فرخنده میلاد با سعادت امیر مومنان علی (ع) و روز پدر، مراسم دیدار با پدران آسمانی توسط فرزندان شهدا در تمامی گلزارهای شهدا استان برگزار می‌شود.

  وی افزود: برگزاری مراسم عطرافشانی و گلباران مزار مطهر شهدا توسط فرزندان آنان از الزامات این برنامه محتوایی است که در آن فرزندان ضمن تجلیل از پدران آسمانی این ایام فرخنده را تبریک می گویند.

  قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی خاطر نشان کرد: روز پدر مجالی است تا فرزندان، پدران آسمانی خود را مخاطب مهر و محبت قرار دهند، آن هم پدری که حضور و توجهش از جنسی ناشناخته است.

  ملک‌دار عنوان کرد: پدران آسمانی مانند چتری از خیر و برکت، ضامن نعمات و توجه الهی برای فرزندانشان هستند.

  ملک‌دار با تأکید بر اینکه برنامه‌های این روز باید به طور خودجوش توسط آحاد مردم صورت گیرد، گفت: لازم است ستاد پدران آسمانی در جمع فرزندان شهدا شکل گیرد و به عنوان یک تشکیلات مستقل فعالیت کند، اضافه بر این تمامی مراحل برنامه‌ریزی، سازماندهی، پشتیبانی و اجرا نیز توسط خود فرزندان شهدا عملیاتی شود.

  لازم به ذکر است برگزاری مراسم دیدار با پدران آسمانی با محوریت فرزندان معظم شاهد و تجلیل از فرزندان شاهد شاغل در دستگاه های اجرایی با حضور مدیران کل ادارات، عطر افشانی و غباروبی مزار مطهر شهدا در تمام گلزارهای استان، دیدار خانواده شاهد با حضور مسئولین از جمله برنامه های این مراسم می باشد.
   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران