در حال بارگذاری ...
 • روایت زندگی شهید مدافع حرم از زبان برادرش:

  کودک بود و شعرهای عاشورایی می‌خواند؛ سرانجام شهید شد


  برادر شهید مدافع حرم حضرت زینب(س) گفت: برادرم از کودکی شعرهایی با موضوع عاشورا و مکتب حسینی می‌خواند و سرانجام در همین راه هم به شهادت رسید.

  حسین خاوری‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری حیات در مشهد مقدس تصریح کرد: برادرم راه شهادت را برگزید و این انتخاب چیزی نبود که ما بتوانیم در برابر آن مقاومت کنیم، او می‌دانست جنگیدن با دشمنان اهل بیت که توسط استکبار جهانی مجهز شده‌اند امکان دارد جانش را بگیرد و با این آگاهی پا به میدان جنگ بر علیه دشمنان اسلام گذاشت. 

  وی در حالی که چشمانش خیس از اشک بود، عنوان کرد: هیچ یک از ما نمی‌دانیم او در جوار اهل بیت چه چیزی دیده بود که چنین مشتاق پا به میدان جنگ می‌گذاشت و از این که جانش را در راه اهل بیت فدا کند هیچ ابایی نداشت. 

  خاوری‌فر با اشاره به اینکه شهدا در نزد خداوند جایگاهی بلند دارند، تصریح کرد: از کودکی‌اش همیشه شعرهایی از اهل بیت و امام حسین(ع) و قیام عاشورا می‌خواند و شاید با خود می‌اندیشید این امکان وجود دارد که روزی در همین راه چون سید و سالار شهیدان کربلا به شهادت برسد. 

  این برادر شهید مدافع حرم خاطرنشان کرد: از کودکی تا بزرگ سالی‌اش صفا و صمیمیتی در دل داشت که همگان به او علاقه‌مند می‌شدند، تواضع و فروتنی نیز از دیگر ویژگی‌های این شهید عالی مقام بود. 
  وی افزود: شهادت در راه اسلام افتخار بزرگی است و خانواده ما امروز خشنود است که در این راه شهیدی به خداوند متعال تقدیم کرده است. 

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران