در حال بارگذاری ...
 • یادواره شهدای گمنام تربت حیدریه برگزار شد


  یادواره 6 شهید گمنام تربت حیدریه همزمان با اربعین حسینی در دبیرستان شاهد ریحانه این شهرستان برگزار شد.  به گزارش خبرگزاری حیات، هم‌زمان با اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، یادواره 6 شهید گمنام تربت حیدریه فرمانده بسیج دانش آموزی، رییس اداره آموزش و پرورش، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و مسئولین ادارات و نهادها و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران این شهرستان برگزار شد.
  در این یادواره که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران و با همکاری دبیرستان دخترانه شاهد ریحانه تربت حیدریه برگزار شد، حسینعلی زاده در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان این یادواره در ایام اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداله‌الحسین(ع)، اظهار داشت: با قدرت ایمان هر خطری را می توان پشت سر گذاشت همان گونه که شهدای ما در نهایت گمنامی خطرات بزرگ را فتح کردند و سعادت و رستگاری را برای خود و دیگران به جای گذاشتند.
  رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تربت حیدریه در ادامه افزود: اگر دانش آموزان از راه امام و شهدا گمراه نشوند و در این برهه از زمان غفلت نکنند و بصیرت را سرلوحه کار خود قرار دهند، بی شک بر عزت مردم ایران اسلامی می افزایند و با وجود همین دیگر هیچ قدرتی توان مبارزه با فرزندان اسلام را ندارد.
  وی گفت: رسالت خطیر ما این است مانند شهدا که برای احیای اخلاق در جامعه جان خود را فدا نمودند ما نیز به عنوان شیعیان راستین مولای خود در حفظ همه مسائل دینی به ویژه حجاب کوشا باشیم.
  گفتنی است در پایان این یادواره که با اجرای مداحی و سینه زنی، سرایش شعر و روایتگری راویان هشت سال دفاع مقدس همراه بود از خانواده شهید تازه تفحص شده نجیب الله معصومی با اهداء لوح یادبود تقدیر و تجلیل شد.
  انتهای پیام/
  منبع: ایثار

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران