در حال بارگذاری ...
 • برگی از تاریخ؛

  گزارش رادیو بغداد از همکاری منافقین با صدام


  رادیو بغداد دیدار رجوی و طارق عزیز را دارای آثار مهم و تعیی نکننده در منطقه دانست. بر اساس توافق رهبران سازمان مجاهدین خلق و مسئولان عراقی، افراد این سازمان در اردوگا ههای اسرای ایرانی، اقدام به برگزاری کلاس های سیاسی و ایدئولوژیکی می کنند.

  به گزارش حیات؛ رادیو بغداد درباره‌ی اهمیت و جایگاه دیدار اخیر رهبر سازمان مجاهدین خلق با مقامات عراقی در پاریس، گفت: در پی ملاقات و بیانیه مشترک، آقای مسعود رجوی و نائب نخست وزیر عراق آقای طارق عزیز که آثار مهم و تعیین کننده در معادلات سیاسی منطقه بر جای گذاشت و رژیم ایران را هر چه بیشتر در انزوا فروبرده، سردمداران رژیم ایران اکنون به تکاپوی شدیدی دست زده اند تا راه گریزی از این تنگنای سیاسی پیدا کنند. 

  در پی توافقات اخیر سران سازمان مجاهدین خلق با طارق عزیز معاون نخست وزیر عراق، این سازمان مرحله جدید همکاری های خود با نیروهای عراقی را در خاک این کشور آغاز کرد. به گزارش منابع اطلاعاتی، نیروهای سازمان مجاهدین در اردوگاه های اسیران ایرانی در عراق اقدام به دایر کردن کلاسهای سیاسی و ایدئولوژیکی کرده اند و اسیران ایرانی را با ترفند و شیوه های مختلف به این کلاس ها می برند. 

  مسئولان عراق نیز اعلام کرده اند که پس از آماده شدن اسرا از نظر روانی و کسب اطمینان از همکاری آن ها با سازمان مجاهدین، این نیروها در اختیار آن سازمان قرار خواهند گرفت و اسامی آنها نیز از لیست اسیران جنگی خارج خواهد شد.

  انتهای پیام/

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران