در حال بارگذاری ...
 • ضبط 20 ساعت خاطرات شهدای انقلاب خراسان جنوبی


  معاون فرهنگی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی گفت: تاکنون ۲۰ ساعت از خاطرات شهدای انقلاب استان ثبت و ضبط شده است.

   مهدی رحیم آبادی به خبرنگاران رسانه های گروهی اظهار داشت: در ایام الله دهه فجر ۵۰ نفر از فجرآفرینان و پیام آوران ایثار به مساجد و مدارس استان اعزام می شوند. 

  وی افزود: این امر در آشنایی نسل جوان به ویژه دانش آموزان با دستاوردهای انقلاب نقش برجسته ای دارد. 

  رحیم آبادی غبار روبی مزار شهدای گمنام و دیدار با خانواده های شهید انقلاب را از دیگر برنامه های دهه فجر سال جاری دانست و گفت: همچنین خاطرات شهدای انقلاب ضبط و پیاده سازی می شود.   معاون فرهنگی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی گفت: تاکنون ۲۰ ساعت از خاطرات شهدای انقلاب استان ثبت و ضبط شده است. 


  وی از اعزام بانوان فعال در هشت سال دفاع مقدس به مدارس استان خبر داد و گفت: برگزاری همایش بانوان کارآفرین و توانمند با محوریت اقتصاد مقاومتی از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای دهه فجر است. 


  رحیم آبادی برگزاری نشست های دینی را از دیگر برنامه های پیش بینی شده دهه فجر عنوان کرد و گفت: به طور کلی بیش از ۱۰ برنامه فرهنگی و هنری دفاع مقدس در ایام مبارک فجر اجرایی می شود.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  مهری و الهه، فهمیده روزهای انقلاب مشهد

  مهری و الهه،" فهمیده " روزهای انقلاب مشهد

  غلامرضا بنی اسدی - تقویم را گاهی باید به عقب ورق زد. به اندازه 38 سال و یک ماه تا رسید به یک روز موعود و چشم شد به خوانش لحظه به لحظه ای که بر تارک زمان، به خطی نورانی تبدیل شده است.

  |

  نظرات کاربران