در حال بارگذاری ...
 • انتصاب «حسن شهابی» به سمت سرپرست مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران


  رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور طی حکمی سرپرست جدید مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران را منصوب کرد.

  به گزارش حیات، «حجت‌الاسلام شهیدی محلاتی»، نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید طی حکمی «حسن شهابی» را به سمت سرپرست مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب کرد. پیش از این «سجاد قاسمی» مدیرکل دفتر مرکزی حراست بنیاد شهید بود. 

  متن حکم حجت الاسلام سید محمدعلی شهیدی محلاتی به این شرح است: 

  جناب آقای حسن شهابی 

  نظر به تعهد، شایستگی، تجارب ارزنده و علاقمندی شما به جامعه ایثارگری، جنابعالی را به سمت سرپرست مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب می‌نمایم. بدون شک ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آن‌ها، پشتوانه‌های مستحکم انقلاب اسلامی، طلایه‌داران عرصه‌های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌باشند. 

  خدمت به این عزیزان بنا به فرمایش حضرت امام راحل(ره) خدمت به نبی اکرم(ص) است و به فرموده مقام معظم رهبری بنیاد شهید باید دستگاه عصمت و طهارت باشد. امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم بر خدمات دولت تدبیر و امید خدمت به بندگان خدا و تعالی مادی و معنوی کشور، با بسیج تمام امکانات و توانمندی های سازمان، تلاش مضاعفی را برای خدمت به خانواده بزرگ ایثارگران در ابعاد مادی و معنوی و در سطوح فردی و اجتماعی با رویکرد فرهنگی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به کار بگیرید. 

  توفیق جناب عالی را در خدمتگزاری به بهترین بندگان خداوند از درگاه ایزد متعال مسئلت دارم. 

  سیدمحمدعلی شهیدی 

  انتهای پیام/

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران