در حال بارگذاری ...
 • همایش پیشکسوتان نیروهای مسلح در قم برگزار می‌شود

  همایش پیشکسوتان نیروهای مسلح و فعالان عرصه ایثار و شهادت در استان قم برگزار می‌شود.

  به گزارش حیات و به نقل از دفاع پرس، همایش پیشکسوتان یگان‌های نیروهای  مسلح استان قم و بانوان فعال در ستادهای پشتیبانی جبهه و جنگ و فعالان عرصه ایثار و شهادت، ساعت 18 روز چهارشنبه 17 خرداد، دوازدهم ماه مبارک رمضان، در مجتمع اردویی، آموزشی ولایت قم برگزار می‌شود.

   

  در این همایش که به همت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم برگزار می‌شود، احمد امیرآبادی عضو هیئت رئیسه مجلس و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی سخنرانی خواهد کرد.

   

  گسترش و ترویج نهضت خاطره‌گویی دفاع مقدس از اهداف این همایش و برپایی میز خاطره با حضور چهار تن از پیشکسوتان یگان‌های نیروهای مسلح، تجلیل از فعالان عرصه ایثار و شهادت در استان قم، اجرای تواشیح و سرود و رونمایی از تازه‌ترین آثار منتشر شده در زمینه دفاع مقدس از بخش‌های این همایش خواهد بود.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران