در حال بارگذاری ...
 • مدیر کل پذیرش و امور اداری ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت و گو با حیات:

  زمان ثبت نام کارت هوشمند ایثارگری تمدید شد

  زمان ثبت نام کارت جدید و هوشمند ایثارگری تمدید شد؛ حجت ا... فرهادی مدیر کل پذیرش و امور اداری ایثارگران ضمن اعلام این خبر به پایگاه اطلاع رسانی حیات گفت: از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران خواسته شده بود تا 22 اسفند ماه برای ثبت نام کارت جدید هوشمند اقدام کنند ولی با توجه به امار، به نظر می رسد که این خانواده ها هنوز موفق به ثبت نام نشده اند.

  وی ادامه داد: با توجه به  نگرانی جامعه عزیز شاهد و ایثارگر که هنوز نتوانسته اند برای کارت های جدید ثبت نام کنند تصمیم گرفته شد مهلت ثبت نام  برای کارت جدید ایثارگری افزایش  یابد تا این عزیزان بتوانند در اولین فرصت اقدام کنند.

  مدیر کل پذیرش و امور اداری ایثارگران  بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: ما در پی این هستیم تا پایان سال 96 کارت هوشمند عزیزانی را که ثبت نام کرده اند چاپ و به ادرسشان با پست ارسال کنیم.

  فرهادی با اشاره به امنیت بالای کارت های جدید افزود: طبق قرارداد، یک میلیون کارت توسط شرکت طرف قرارداد چاپ می شود، این کارت‌ها از امنیت بالایی در بخش چاپ و لایه الکترونیک تراشه هوشمند برخوردار هستند. به گفته ایشان، فرایند طراحی، تولید و صدور کارت هوشمند شناسایی ایثارگران، با سه طرح مختلف سفارش شده از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران اغاز شده است و ما هم درصدد هستیم هر چه زودتر اطلاعات ثبت شده در سامانه ایثار که توسط خانواده های شاهد و ایثارگر انجام شده است ،را وارد این کارت های هوشمند کنیم و پس از تکمیل در اختیار خانواده های گرامی شاهد و ایثارگر  قرار دهیم.

  طاهره ساعدی

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران