در حال بارگذاری ...
 • وصیت‌نامه پاسدار شهید رضا عرب بنادکی

  پاسدار شهید «رضا عرب بنادکی» در وصیت‌نامه خود آورده است: «بنده آگاهانه قدم به این راه گذاشتم و از تمام دوستان و آشنایان این را خواستارم که در نبودن من نه تنها هیچ‌گونه ناراحتی به خود راه ندهید؛ بلکه خیلی هم خوشحال باشید؛ چرا که عاقبت توانستم با خدا معامله کنم و از معامله خیلی خوشحالم و در ضمن به بالاترین آرزوی خویش در زندگی رسیدم.»

  پاسدار شهید «رضا عرب بنادکی» در تاریخ سوم تیر ۱۳۳۷ در استان یزد چشم به جهان گشود. وی در تاریخ ۱۴ تیر ۱۳۶۱ در منطقه قصر شیرین به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

  متن وصیت‌نامه‌ای را که از این شهید والامقام به یادگار مانده است، در ادامه می‌خوانید:

  «بسم الله الرحمن الرحیم

  با سلام و درود به رهبر کبیر انقلاب و امت شهیدپرورمان.

  به پدر و مادر و خواهر و دیگر دوستان و آشنایان البته، چون فرصتی نبود از برای نوشتن وصیت‌نامه لذا مختصراً چند کلمه‌ای به عنوان یادداشت برای شما می‌گذارم.

  قبل از هر چیز من کسی که فرمانده‌ام خمینی و رهبرمان حسین بن علی (ع) است (رضا عرب بنادکی ۴۱۳-یزد) نام دارم و این کاغذ را در مورخه (رمضان ۱۴۰۲) در شهر گفته‌های ناگفته قصرشیرین می‌نویسم، نوشتنم مختصر (آخر قرار است که تا چند لحظه دیگر عازم خط بشوم و از اولین گروهی هستیم که در مقابل با مزدوران متجاوز قرار می‌گیریم).

  دوستان چنانچه لطف خداوند شامل حال من شد و به شهادت رسیدم این را بدانید که بنده آگاهانه قدم به این راه گذاشتم و از تمام دوستان و آشنایان این را خواستارم که در نبودن من نه تنها هیچگونه ناراحتی به خود راه ندهید بلکه خیلی هم خوشحال باشید؛ چرا که عاقبت توانستم با خدا معامله کنم و از معامله خیلی خوشحالم و در ضمن به بالاترین آرزوی خویش در زندگی رسیدم.

  با این که خیلی حرف‌ها برای گفتن دارم، ولی در همین جا از تمامی دوستان و آشنایان خداحافظی می‌کنم و امید آن دارم که از برای من از خداوند باری‌تعالی طلب بخشش کنند و اگر چه به آن‌ها بدهکار بودم مرا حلال کنند.

  والسلام

  رمضان ۱۴۰۲ ساعت ۶/۵ بعدازظهر

  خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

  از عمر ما بکاه و بر عمر رهبر افزای

  رزمندگان اسلام نصرت عطا بفرما

  زیارت کربلا نصیب ما بگردان»

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران