در حال بارگذاری ...
 • مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت و گو با حیات:

  ایران 88 هزار دختر شهید دارد

  بانک اطلاعات زنان و دختران خانواده های شاهد و ایثارگر در حال تکمیل است و بر همین اساس و طبق اخرین امار 88 هزار و 93 دختر شهید در ایران داریم که تحت پوشش بنیاد قرار دارند.

  نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاھد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت و گو با پایگاه خبری حیات اظهار داشت: در حال تکمیل بانک اطلاعات زنان شاهد و ایثارگر هستیم تا بتوانیم بر اساس ان برنامه ریزی هایی در راستای شناسایی مشکلات ین جامعه معزز و ارائه راه حل برای ان داشته باشیم.

  به گفته مشاور امور بانوان شاھد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران، طبق اخرین امار، 88 هزار و 93 دختر شهید تحت پوشش بنیاد هستند ولی هنوز امار مربوط به دختران جانبازان و ازادگان کامل نشده است.

  وی افزود: برای اسیب شناسی مسایل و مشکلات زنان و دختران خانواده شاهد و ایثارگر، 4 کمیسیون متشکل از زنان شهید، دختران شهید، همسران جانبازان و ازادگان و دختران جانبازان و ازادگان تشکیل دادیم و اولین نشست هم اندیشی را با حضور حجه الاسلام والمسلمین شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و نمایندگان این کمیسیون ها برگزار کردیم  که اعضای ان ها در حضور حجه الاسلام والمسلمین شهیدی به طرح مشکلات و ارائه راه حل برای ان پرداختند. با نگاه حمایتی و مثبتی که نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید به  نشست مذکور و نتایج ان داشت قرار است دومین نشست نیز در همین خصوص برگزار شود.

  نرگس جلیلی که خود نیز همسر جانباز است ادامه داد: در پی نشست هم اندیشی، رایزنی هایی با سایر ادارات، برای برگزاری کارگاه های اموزشی اصلاح سبک زندگی، مشاوره ای و تعامل در خانواده برای همسران و فرزندان شاهد و ایثارگر و نیز کارگاه های اموزشی مسایل تحصیلی، الگوسازی و سبک زندگی برای فرزندان و والدین در مدارس شاهد با همکاری اداره کل شاهد و ایثار وزارت اموزش و پرورش انجام شده است.

  ساعدی

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران