در حال بارگذاری ...
 • ​نشست هماهنگی اعزام کاروان‌های حج تمتع جانبازان برگزار شد

  نشست هماهنگی اعزام کاروان‌های حج تمتع جانبازان روز سه‌شنبه 26 تیرماه با حضور مدیرکل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسئولان سازمان حج و زیارت برگزار شد.

  نشست هماهنگی امور اعزام کاروان‌های حج تمتع خانواده معزز شاهد و ایثارگر با توجه به هماهنگی مورد نیاز جهت اعزام کاروان‌های خانواده معزز شاهد و ایثارگر به‌خصوص کاروان ویژه جانبازان و به‌منظور ایجاد تسهیلات بیشتر برای این عزیزان و تبیین ابعاد معنوی حج تمتع به‌ویژه زائران جانباز با حضور سید مستجاد حسینی مدیرکل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران، اکبر رضایی معاون سازمان حج و زیارت و رؤسای اداره ذی‌ربط 26 تیرماه در سازمان حج و زیارت برگزار شد.
  در این نشست، مسائل فرهنگی حج تمتع سال جاری جامعه معزز شاهد و ایثارگر، به‌خصوص بهبود شرایط کاروان‌های ویژه جانبازان موردبحث و تبادل‌نظر قرار گرفت. نکات مهم پزشکی و مراقبت‌های ویژه زائران جانباز و همسر و همراهان در سفر، تأکید بر مراقبت‌های ویژه و نکات امنیتی کاروان‌های حج جانبازان از دیگر مباحث این جلسه بود.
  گفتنی است، برگزاری جلسات ویژه آموزشی، اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی، رسانه‌ای، رسیدگی به تغذیه، ترابری و اسکان پیش از سفر، در حین سفر و پس از بازگشت کاروان‌های خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر، به‌ویژه کاروان جانبازان از دیگر مصوبات این جلسه بود که مورد توافق طرفین قرار گرفت.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران