در حال بارگذاری ...
 • نخبه جامعه ایثارگری در گفت و گو با حیات:

  مسئولان نخبگان را مورد حمایت قرار دهند

  حیات: آمارها نشان می دهد که خانم‌ها بیشتر از آقایان در دانشگاه‌ها حضور دارند پس مشخص است که زنان به خود باوری رسیده اند ولی برای اینکه بتوانند ایده‌ها و طرح‌های خود را عملی کنند باید از سوی مسئولان مورد حمایت قرار بگیرند.

  فاطمه صفرزاده از نخبگان و دانش آموخته گیاه پزشکی ارشد دانشگاه شاهد در حاشیه تجلیل از زنان نخبه خانواده های شاهد و ایثارگر به خبرنگار پایگاه خبری حیات گفت: با بیان اینکه خانم‌ها در عرصه اجتماعی به اندازه کافی فعالیت دارند اذعان کرد: دختران و زنان ما در عرصه دانشگاهی و حتی جامعه تلاش‌های بسیاری کرده‌اند ولی با شرایط فعلی اقتصادی نمی‌توانند کار چندانی از پیش ببرند. 

  وی افزود: هر کاری نیازمند بودجه مالی است و در این راستا نخبگان باید مورد حمایت قرار بگیرند. آمارها نشان می دهد که خانم‌ها بیشتر از آقایان در دانشگاه‌ها حضور دارند پس مشخص است که زنان به خود باوری رسیده اند ولی برای اینکه بتوانند ایده‌ها و طرح‌های خود را عملی کنند باید از سوی مسئولان مورد حمایت قرار بگیرند.

  این نخبه عضو خانواده شاهد و ایثارگر در گفت و گو با پایگاه خبری حیات تصریح کرد: در حال حاضر در جامعه تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران، زنان و دختران مستعد بسیاری حضور دارند که اگر از سوی مسئولان کشور مورد حمایت قرار گیرند با ایده‌های ناب خود می‌توانند باعث سرافرازی خانواده های شاهد و ایثارگر شوند و در رشد و ارتقای جامعه تاثیر گذار باشند. 

  صفرزاده با تاکید بر اینکه آینده همیشه روشن است گفت: همان طور که حضرت آقا فرموده‌اند مسئولان آینده کشور جوانان هستند. به همین خاطر علاوه بر آگاهی باید تلاش بیشتری کنیم تا به نتیجه برسیم. وضعیت فعلی اشتغال دیگر پشت میز نشینی نیست؛ بلکه خانم‌ها باید وارد بازار کار بشوند و با انسجام و اتحاد هم یکدیگر را یاری کنند و هم باعث پیشرفت در کشور شوند تا هدف نهایی که توسعه ایران است تحقق یابد.

  میلاد شویکلو

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران